توجه :
لطفا برای ثبت آگهی در سایت ثبت نام کنید
ثبت نام ورود
Special
وب سایت اتوموب یک وب سایت رایگان ثبت آگهی خرید و فروش خودرو بهمراه سیستم اعلام قیمت روز خودرو است ، برای بالا بردن سطح آگاهی و دانش شما عزیزان بخش اخبار خودورهای خارجی و داخلی نیز اضافه شده است. در این سایت نیاز به پرداخت هیچ وجهی برای ثبت آگهی نیست ، آگهی شما بعد از ارسال بررسی و منتشر خواهد شد . این بررسی زمان کمی برده و ممکن است آگهی شما خیلی سریعتر از آنچه فکر می کنید منتشر شود. هر گونه اطلاعات وارد شده در آگهی از لحاظ صحت و برابری با واقع به عهده مشتری بوده و سایت فقط بستر نشر آنرا فراهم می کند. شما خریدار گرامی بهتر است از خرید چشم و گوش بسته هر کالایی در اینترنت خودداری کنیدو برای هر خرید کاملا تحقیق کنید. نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما باعث خواهد شد تا ما سایت را قویتر و کاملتر کنیم.
ایجاد توسط
Super User
تاریخ شروع
جمعه, 11 مرداد 1398
ایمیل
info@automob.ir
قیمت
رایگان
لینک فروش
تلفن
09358006036
موبایل
09124195066
آدرس
کوی ولیعصر
استان
شهر
بندرعباس
بازدید
3001

Login Form

قالب های جدید جوملا

خبرخوان یافت نشد

بخش های دیگر سایت

معرفی

سایت ساز مدیریت آگهی دیما چیست ؟
یک نرم افزار کامل تحت وب است که دارای قابلیت های فراوان و پیشرفته ای بوده و بدون نیاز به دانش فنی می توان به راحتی یک وب سایت تبلیغاتی تولید و مدیریت کرد این نرم افزار از ابتدا توسط گروه نرم افزاری دیما نوشته و پشتیبانی می شود.

تمامی حقوق برای گروه نرم افزاری دیما محفوظ است ، طراحی شده توسط دیما تمپلیت (میترا تمپلیت) ، قدرت یافته از دیما سی ام اس

از سایت های زیر بازدید کنید!

Template Design:Dima Group